Raimo Kummer: olen "Rannamaja" vaadatavusega väga-väga rahul!

 (11)
TV3 sügishooaja 2018 pidu
TV3 sügishooaja 2018 piduFoto: Taavi Sepp

Teisipäeviti avalikustatav Emori Teletop seekord "Rannamajale" esikümnes kohta ei andnud. TV3 programmijuhi Raimo Kummeri sõnul on sari aga teinud suurepärase avalöögi nii oodatud sihtgrupis kui veebis: "Olen väga-väga rahul."

Emori avaldatava Teletopi tabelis on arvesse võetud sihtgrupp 4+ ehk siis 4-aastased ja vanemad Eesti elanikud, kes eetripäeval kas otse või järelvaatamises sarja jälgisid. Kuigi selles tabelis kohta sarjale polnud, on Kummer väga rahul, sest saade oli vanusegrupis 15-49, kellele see ka suunatud on, vaadatuim.

Ka TVPlay veebikesskonnas, kus sari enne teleeetrit juba nähtav, on "Rannamaja" avaosa vaadatavus enam kui 40 000, mis tema sõnul viimaste aegade üks suurim, kinnitab Kummer.

Teletopi tabelisse ainsa TV3 saatena pääsenud "Ma pääsesin Estonia katastroofist" on ka Kummeri sõnul samas 15-49 vanusegrupis väga menukas ja kolmandal kohal vaadatavuselt, jäädes alla teisel kohal olevale "Pealtnägijale".

Programmijuht sõnas eelmisel nädalal enne saate avaosa eetrit Kroonikale, et kui muidu on TVPlay absoluutseks hitiks "Kättemaksukontor", siis oli "Rannamaja" sellest juba möödunud ainuüksi avaosa eel veebis avaldatud klippide, treilerite ja osaliste tutvustusvideotega.

LOE KA: Paljastatud! Kes on need "Rannamaja" elanikud, kes kaamerate ees segamatult voodis hullasid?