"Rannamaja" elanike vahel tekkis pärast saadet konflikt: Ada olevat kahepalgeline ja teistele noa selga lööja!

 (3)
Rannamaja osalised Radissonis
Rannamaja osalised RadissonisFoto: Karli Saul

Viimasel ajal on agaramad "Rannamaja" fännid märganud, et saate osalised postitavad küll üksteisega fotosid ja figureerivad ka teineteise Instagrami storydes, kuid viimastel nädalatel pole seltskonda kaasatud saates Suure-Kristoga paaris olnud Adat.

"Mis ma ütlen lihtsalt kahepalgelisus on märksõna. Noa selga löömine," ütles Seidi kolmapäevases "Duublis", kui tema käest küsiti, et miks nad enam Adaga ei suhtle.

Ka Silver tõdes, et ta küll kirjutab Adaga, aga temaga kuskil koos väljas ei käi. Vaatajate küsimustele vastates avalikustas ta ka selle fakti, et ta ei saanud tegelt oma töö tõttu "Rannamajas" väga pööraselt käituda ning lubas korralik olla.

Saatejuht Keili Sükijainen uuris värsketelt telestaaridelt, millised emotsioonid neid pärast saate lõppu valdavad. "Mina olen õnnelik ja kurb samal ajal. Õnnelik, et see kamm saab läbi! Seda kõike oli liiga palju," kommenteeris Silver.

"Minu arust polnud üldse palju. Mina naudin kuulsust ja jään igatsema," ütles Seidi.

Silver tunnistas, et tänu saatele tal klubides huvilistest puudus ei tule. "Ma ei taha halvasti öelda, aga kõik kleepub külge! Ettepanekuid on mitmeid, abielluda ja kokku kolida tahetakse," kommenteeris Silver.

„Seitsmesed: Duubel“ ootab telerite ette igal argipäeval kell 19.20 TV3s.