"Rannamajas" kiskus jälle kuumaks: Kerli hullas voodis nii kõvasti, et terve korter värises!

 (1)
"Rannamajas" kiskus jälle kuumaks: Kerli hullas voodis nii kõvasti, et terve korter värises!
Fotod: kuvatõmmised

"Rannamaja: raju reede“ kolmandas osas liitus Seidi ja Adaga skandaalne Kerli, kes vapustas sügisel Eesti vaatajaid telekaamerate ees armurõõmude nautimisega. Kerli on vahepeal endale uue kaaslase leidnud ning keeldus temata peole tulemast. Ka sel korral ei suutnud Kerli kireleeki üheks õhtuks alla suruda, mis lõi terava kiilu suhetesse teiste saates osalistega.

Kolmandas episoodis läksid Seidi ja Ada Kuressaarde, et leida kaaslane 24-aastasele Kiviõlist pärit Mailile. Kuna Merylin ei saanud seekord liituda, kutsusid neiud kolmandaks kosjamooriks „Rannamajast“ tuntud Kerli. Seidi ja Ada meelehärmiks ei tulnud ta kohale üksi, vaid võttis kaasa oma uue poiss-sõbra.

Sellega probleemid ei lõppenud. Kerli sai teistelt neidudelt palju kriitikat, seda nii võltsi käitumise kui kehva kosjasobitaja rolli pärast. Tagatipuks olid Ada ja Seidi sunnitud uinuma „kõrvaltoa võngete“ saatel.

„Kerli üritas peol mängida kedagi teist, kes ta pole. Mul pole otseselt midagi negatiivset öelda, sest ta lihtsalt ei huvita mind ja mul suhteliselt ükskõik, mis ta teeb. Ma ei soovi temaga suhelda,“ kommenteeris olukorda Ada. „Mairold (Kerli kaaslane) tundus alguses vaikne ja viisakas poiss, aga kui suu lahti tegi ja natukene jooki sai, siis oli selge, et ega siit midagi tarka ei tule ja õhtu jooksul tõestas ta seda korduvalt.“

Kerli järgmisel hommikul Kuvatõmmis