Ratsa rikkaks: kui palju on väärt veel sündimata Meghani ja Harry esiklaps?

 (14)
Ratsa rikkaks: kui palju on väärt veel sündimata Meghani ja Harry esiklaps?
Scanpix

Kuigi Sussexi hertsogi ja hertsoginna beebi pole veel ilmavalgust näinudki, siis juba spekuleeritakse selle üle, et palju paari esiklaps rahaliselt väärt on. Kuigi tegemist on kuninganna Elizabeth ll lapselapselapsega, siis garanteeritud rikkust beebil ei ole, teatav Daily Star.

Sündiv beebi läheb automaatselt seitsmendale kohale troonijärjekorras ning prints Harry lapsel pole suurt lootust kunagi kuningaks või kuningannaks saada.

Kalkulatsioonide kohaselt peaks Harry laps tulevikus olema sama jõukas ja mõjuvõimas, kui hetkel on prints Andrew tütred Eugenie ja Beatrice. Mõlemad peavad vaatamata oma kuninglikule staatusele ka päristööd tegema. Printsessid on väärt umbes 3,6 miljonit naela, mis sisaldab ka kuninganna poolt üles seatud usaldusfondi.

Kuid kindlasti tõstab loetud päevade pärast sündiva beebi väärtust ka tema ema Meghan, kes teenis karjääriga Hollywoodis kokku 3,8 miljonit naela. Ühe episoodi eest hittseriaalis "Suits" teenis näitlejanna lausa 50 000 dollarit.

Prints Harry on aga väärt lausa 30 miljonit naela, millest pool tuli tema varalahkunud ema, printsess Diana pärandusest.