Robert Pattinson pani Tallinnas pööraselt hullu: normaalselt ei oleks me tohtinud selliseid asju teha


Robert Pattinson pani Tallinnas pööraselt hullu: normaalselt ei oleks me tohtinud selliseid asju teha
Scanpix

Eelmisel suvel mitmeid nädalaid Tallinnas filmivõtetel veetnud Hollywoodi tipptäht Robert Pattinson tunnistab värskes intervjuus, et "Teneti" autor Christopher Nolan lubas tal Eestis teha rohkem pööraseid stseene kui tavaliselt.

"Ma mäletan, kuidas mina ja John David (Washington) sõitsime BMW-ga, mille kapoti külge oli kinnitatud IMAX-i kaamera. Seega põhimõtteliselt ei olnud võimalik esiklaasist välja näha. Hirmus oli ka see, et kui sa keerasid kasvõi natukene liiga palju vasakule või paremale, riivasid seadmed kohe teed," meenutab Pattinson Laagna teel filmitud stseene Entertainment Weekly külgedel.

"Videviku" saagast tuntud näitleja arvas algselt, et siinsed filmivõtted on väga tavapärased ning ta ei pea isegi autoga ise sõitma, rääkimata suurejooneliste trikkide tegemisest. Pattinson tunnistab, et ta ei oska tegelikult isegi külgparkimist teha.

"Normaalsetes tingimustes ei oleks me tohtinud selliseid asju teha, aga Chrisil (Christopher Nolan) oli võttepaiga üle täielik kontroll," avalikustas ta põhjuse, miks seekord oli näitlejatel vaba voli teha ka trikke.