ROLLIVAHETUS: Evelin Võigemast, Piret Krumm ja Nele-Liis Vaiksoo asuvad "Pealtnägijat" juhtima

 (37)
ROLLIVAHETUS: Evelin Võigemast, Piret Krumm ja Nele-Liis Vaiksoo asuvad "Pealtnägijat" juhtima
Fotokollaaž: Delfi

"Pealtnägija" 2016. aasta viimane saade saab olema eriline ka tegijate enda jaoks, sest esimest korda 18 aasta jooksul pakkusime saate tegemise võimalust inimestele, kel seni olnud meediaga vaid kaudne kokkupuude ja seegi on piirdunud põhiliselt intervjuude andmisega.

"Tegemist pole nalja ega paroodiaga, vaid kolmapäeval võtavadki "Pealtnägija" köögipoolel juhtimise üle kolm tundliku sotsiaalse närviga naist, kes uurisid mitu nädalat teemasid, mis neil endal südamel ja päriselt olulised. Julgeme ette lubada, et ajakirjanduslik menüü saab olema rikkalik, kõrgetasemeline ja mitmes mõttes piire kompav," teatab saate meeskond sotsiaalmeedia vahendusel.

Evelin Võigemast uurib fentanüüli probleemi, mis on murdnud viimasel ajal ka heal järjel Eesti peredesse, ja küsib ministrilt, ekspertidelt ja uimastisõltlastelt endalt, kuidas seda epideemiat peatada. Piret Krumm käis Türgi pagulasvoo radadel, 70 kilomeetri kaugusel Süüria sõja epitsentrist, oma silmaga veendumas, millises armetus olukorras on kodumaalt põgenevad pered. Ja saate lõpetab südamliku reportaažiga Nele-Liis Vaiksoo, kes jälgis Ida-Tallinna Keskhaigla vastsündinute intensiivravi osakonnas, kuidas meditsiinitöötajate abiga juhtuvad tõelised imed.