Saate "Elu veinimõisas" juht Alari Kivisaar: vein on lihtsalt nii halb

 (15)
Saate "Elu veinimõisas" juht Alari Kivisaar: vein on lihtsalt nii halb
Foto: Ilmar Saabas

"Mina veini ei joo. Eks ma ka ise tahtsin ja lootsin, et tärkab minus see veiniarmastus, aga ei saadud minust jagu," räägib saate "Elu veinimõisas" juht Alari Kivisaar.


Saate tegemise käigus tema silme ees lahti löönud veinimaailm on küll kaasahaarav, kuid Alari tunnistab - vahel tahaks ka võtta pokaali ja nautida nagu teisedki. Ent ikka piirdub maitsmine vaid ühe lonkusuga, sest jook on mehe sõnul lihtsalt nii halb, kirjutab Naisteleht.

Veinil ei maksa seda juttu nüüd isikliku solvanguna võtta, sest Alari ütleb, et tema meelest ei maitse ükski alkohoolne jook hästi. Kui need pähe ei hakkaks, siis ega ikka ei jooks küll.

Kui Alari mõnede meelest lausa taevaliku joogi maitsest tõesti lugu pidada ei oska, siis seda tunnistab mees küll, et veini valmistamine ning kõik sellega kaasnev, sealhulgas tõeliselt fanaatilised inimesed, on väga köitev, omamoodi teadus või isegi religioon.

"Legendid ja ajalugu, need on ikka üle mõistuse, nii et vahel ei saanud aru, kus lõpeb tõde ja algab turundus," ohkab Kivisaar.