Savisaar saab iseenda toitmisega hakkama

 (10)
Peeter Oja
Foto: DELFI

Uue aasta esimeses „Ärapanijas“ pilasid Mart Juur ja Peeter Oja uut prügiseadust, Edgar Savisaart ning Eesti popmuusikat.

„Uuel aastal ei küsita enam, et kes prügi ära viib, vaid kes prügi ära peseb“, ütles Peeter Oja. Kasutatud joguritopsi abil näitas ta, kuidas edaspidi tuleb jäätmetega käituda. Ta pesi selle kausis puhtaks, pistis kinkekarbi sisse ning Mart Juur kirjutas prügivedajale veel väikese kaardikese juurde.

Seejärel näidati mitmeid lõike saatest „Üks päev Edgar Savisaarega“, kus ta kinnitas, et saab iseendale toidu valmistamisega hakkama, oskab muna praadida ja koguni omletti teha. Juur pakkus välja omapoolse variandi, kus Savisaar lööb munad pannile, lõikab kintsu küljest pekki peale ning maitseaineks raputab peast pisut kõõma peale.

Tutvustati ka uut ansamblit 2U ning nende hitti „Öö“, mis räägib tüdrukutest, kes kohtusid Enrique Iglesiasega ning veetsid tema seltsis kaks unustamatut ööd. Ärapanijad soovitasid kõigil inimestel, kes millegi huvitavaga hakkama on saanud, sellest ka lugu teha.

Juur ja Oja teevad huumorisoont omavatel televaatajatel ka uuel aastal tuju rõõmsaks.