See on käes! Telekanal HBO andis teada, et peagi on oodata telesarja "Sõbrad" taasühinemist

 (2)
See on käes! Telekanal HBO andis teada, et peagi on oodata telesarja "Sõbrad" taasühinemist
Foto: Scanpix

Tundub, et juba terve igaviku on fännid pidanud telesarja "Sõbrad" loojaid anuma, et nad armastatud tegelased uute seiklustega ekraanile tagasi tooks. Nüüd on see lõpuks käes ja HBO avalikustas "Sõprade" taasühinemise.

Kõik seni tuntud staarid Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ja David Schwimmer naasevad ekraanile ning rõõmustavad fänne spetsiaalse lisaosaga, millele eelnevalt käsikirja valmis ei kirjutata, vahendab Fox News.

"Seda võib ilmselt kutsuda osaks, kus nad kõik taas kokku tulevad," selgitas HBO Max sisujuht Kevin Reilly.

Taasühinemise produtsentide nimekiri ulatub märkimisväärselt pikaks, kus oma sõna on võimalik öelda ka staaridel endil. Režissööriks on määratud Ben Winston, keda produtseerimisel aitavad Kevin Bright, Marta Kauffman, David Crane, Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer, Emma Conway ja James Longman.

Esimesena vihjas taasühinemisele Jennifer Aniston, kui oktoobris külastas Ellen DeGeneresi jutusaadet. "Meile kõigile meeldiks, kui midagi tuleks, aga me veel ei tea, mis see midagi on."