„See pole lastesaade“ teeb Ženja Fokinile tünga!

 (5)
„See pole lastesaade“ teeb Ženja Fokinile tünga!
Foto: Andres Putting

„See pole lastesaade“ tänases osas satub varjatud kaamera ette Ženja Fokin, kelle tantsuoskused ja kannatus pannakse tõsiselt proovile. Kõrvaltvaatajate jaoks on nalja muidugi palju!

Ženja saab ülesande, mis sisaldab nii tantsu kui etlemist, kuid mille sooritamisega ei jää „režissöör“ kuidagi rahule. „Pidin püüdma ikka kergemalt ja lõbusamalt,“ kirjeldab Fokin, kes viidi üsna viimase piirini. Varjatud kaamera ees olemist ei osanud moe-, raadio- ja telemees kahtlustadagi: „Mõtlesin, et sellised asjad võivad juhtuda ainult nii-öelda telekas ja Ameerikas. Väga hästi kavandatud, täidetud ning korraldatud TÜNG! Rohkem nalja teie kõigi ellu!“ naerab Fokin.

Lisaks Ženjaga tehtud eksperimendile näeb, kuidas noor ajakirjanik Laura küsitleb „Kodu keset linna“ näitlejat Martin Veinmanni ning millega lõpeb politseinike mängimine.

„See pole lastesaade“ on muhe naljasaade, mis näitab, kuidas käituvad varjatud kaamera ees ootamatutesse olukordadesse sattuvad väikesed ja suured inimesed. Saadet juhib Genka.

„See pole lastesaade“ on TV3s täna kell 20.00