Selgus põhjus, miks Jason Statham loobus viimasel minutil filmirollist ja kes teda asendab


Critic Choice Awards 2016
Critic Choice Awards 2016Foto: Jason Merritt, AFP

Kuu alguses tuli avalikuks, et Jason Statham loobus kandvast rollist filmis "The Man from Toronto". Nüüd selgus põhjus, miks ta seda tegi ja kes teda asendab.

Filmis oleks 52-aastane Statham pidanud kampa lööma 40-aastase Kevin Hartiga, kellega kogemata Airbnb eksimuse tõttu ühte korterisse satub. Aga Briti näitleja Statham otsustas rollist loobuda, kuna talle ei meeldinud, et produtsendid tahavad filmi sisureitingu peresõbralikuks muuta (PG-13), kirjutas Daily Mail.

Jason Statham soovis, et film oleks mõeldud vanemale vaatajaskonnale ehk selleks oleks reiting R. Statham sai projektist kergesti loobuda, kuna ei olnud end lepinguga sidunud.

Stathami ootamatu loobumine tähendas, et filmitegijad pidid kiiresti hakkama otsima uusi staare, kes perekomöödias kaasa võiksid lüüa. Vaid nädal hiljem jõuti kokkuleppele USA näitleja Woody Harrelsoniga, kes nüüd Stathami koha sisse võtab.

58-aastane Harrelson oli hea valik, kuna tema Zombieland frantšiisi filmid teenisid kinokassas head raha. Ka tema ajakava oli vaba, kuna lõpetas äsja "Venom 2" filmimise, milles mängib Tom Hardy kõrval peapahalast Carnage'it.

Projekt ei pea õnneks palju viibima ning stuudio märkis esilinastuse kuupäevaks 20. november.