Selgusid meeleoluka laululahingu "Rahvabänd" poolfinalistid

 (1)
Selgusid meeleoluka laululahingu "Rahvabänd" poolfinalistid
Pressimateralid

Meeleoluka laululahingu „Rahvabändi“ poolfinalistid on selgunud! Omavahel võistlesid aus ja ehe simmanibänd Leggero ja kollektiiv Eesti Mees. Kohtunikud olid seekord Luisa Rõivas ja Rolf Roosalu. Telefonihääletuse tulemusena võitis Eesti Mees ja tagas sellega endale pääsu poolfinaali. Eesti Mees vastaseks poolfinaalis on Sada ja Seened. Nedsaja Küla Bänd astub võistlustulle ansambliga Village Voice. Saa poolfinalistidega tuttavaks, sest just nende seas on järgmine Rahvabänd 2018 võitja!

Eesti mees on kaheliikmeline meestebänd, kes teeb kaasakiskuvalt rütmikat Eesti muusikat. Bändi solist Jaak Linnas on kõrgharitud koorijuht, kuid aastaid tagasi otsustas elus siiski muud sihid seada.

Sada ja Seened on kahemehebänd, kes teeb tuntud ja tuttavaid Eesti lugusid. Näitlejaharidusega Aivo ja Tanel töötavad koos õhtujuhtidena ja pakuvad ka bändiga võimalust tõeliseks tantsumaratoniks.

Nedsaja küla bändi koosseisu kuuluvad kolm meest Värskast, Tartust ja Kanadast, kes nüüd elavad ühes väikeses külas Setomaal. Nende muusika on lõbus, täis energiat ja vastupandamatult tantsule kutsuv.

Village Voice on ühe lauluhimulise naise lihaks saanud unistus. Ailo Tael töötas aastaid puidutööstuses liimipingi taga, kuid vabal ajal laulis Kamari naisansamblis, korraldas karaokevõistlusi ja lõpuks, siis kui lapsed suured, otsustas järgneda helesinisele unistusele ja teha päris oma bändi. Tema paarimees Herky on muusikat õppinud omal käel ja praegu moodustavad nad meeleoluka duo.