Simpsonite produtsent paljastab: Härra Burnsi assistent Smithers tuleb viimaks kapist välja

 (4)
Simpsonite produtsent paljastab: Härra Burnsi assistent Smithers tuleb viimaks kapist välja
Foto: AP

Multifilmi "The Simpsons" produtsent rääkis, et Härra Burnsi assistent, kelle kohta käivad juba pikemat aega homokõlakad, tuleb sel hooajal viimaks kapist välja.

Al Jeani sõnul tuleb Smithersi seksuaalsus kõneaineks sarja äsja alanud hooajal ning seda tervelt kahes episoodis, kirjutab The Guardian."Springfieldis teavad nüüdseks enamus inimesi, et ta on gei, kuid ilmselgelt ei tea seda Burns."

Läbi sarja ajaloo on mitmed episoodid vihjanud, et Smithers on gei. 22. hooajas ärritas meest Moe, kes teeskles homoseksuaalsust ning episood, mis keerles Homer'i homofoobia ümber, vihjas, et Smithers käis kunagi poeomanik Johniga.

Smithersi tegelaskuju naasmine sel hooajal oli kahtluse all, sest karakterile hääle kinkinud Harry Shearer ei tahtnud uuest hooajast osa võtta. Lepinguga seotud tüli sai aga lahendatud ning nii Smithers, Burns, Ned Flanders ja mitmed teisedki tegelased jõuavad tele-ekraanile ka sel hooajal.

Jeani sõnul hakkab Smithersit nägema rohkem kui varem ja ühes episoodis läheb ta isegi härra Burnsiga tülli ning hakkab enda valikute peale mõtlema.