Staarblogija Mallukas avameelselt sünnitusest: ämmaemand ütles, et mul on mokk täiesti pooleks

 (30)
Sarja Me saime lapse esitlus
Sarja Me saime lapse esitlusFoto: Delfi Publik, TV3

Täna oli eetris uue kodumaise tõsielusaate "Me saime lapse" teine episood. Kui esimeses osas keskenduti sünnitusele ja selle eel toimutatele ettevalmistutele, siis teises osas viisid värsked lapsevanemad oma maimukesed koju. Ausate kirjeldusetega üllatas jälle blogija Mallukas.

Staarblogija Malluka kodu kaikus lapse kisa asemel imetamisvaludes ema karjetest.

"Kui ma eile veel ta rinnale panin, siis hakkasin kõva häälega röökima. Mis sa hädaga ikka teed. Seekord ma vähemalt teadsin, et nii juhtub. Esimese lapsega oli nii, et oled just hakkama saanud sünnitusega. Ja siis avastad veel sada asja, mis haiget teevad," kurtis Mallukas.

Sünnitus tõmbas Malluka totaalselt ribadeks, alati avameelne naine ei ole ka seekord detailidega kitsi.

"Tahtsid õmmelda, aga ma ei tahtnud, et nad mind puutuvad. Ämmaemand ütles mulle, et sul on mokk pooleks. Ma ütlesin, et mul on suva, las tolkneb! Ta veel küsis üle, kas ma mõistan, et see on täiesti pooleks. Nüüd ma kahetsen, sest ma nägin, milline see välja näeb," kirjeldas naine.

Ämmaemand sõnas värskele emale, et ta ei ole ainukene, kellega selline asi juhtunud on. Hiljem saab Mallukas haigekassa kulul vajalikke korrektuure teha.

"Esimese sünnitusega läks üks mokk kaduma, teine jäi alles. Nüüd on see teine pooleks, sisuliselt on mul ikka kaks mokka. Me oleme nullseisus, see pidigi nii minema," lisas ema.