Staarid vihased: kas värskelt vallaline Lady Gaga läks Oscarite galal täiesti üle piiri?

 (25)
Staarid vihased: kas värskelt vallaline Lady Gaga läks Oscarite galal täiesti üle piiri?
Fotod: Scanpix

Lauljanna Lady Gaga ja tema ekraanipartner filmist "Staar on sündinud" Bradley Cooper esitasid galal linateose hittloo "Shallow". Sellega kaasnes ka filmis armunud mänginud paari vahel väike flirt, kuid vaatajate arvates oli Gaga silmist näha midagi enamat, kui lihtsalt näitlemist.

Lady Gaga on ka värskelt vallaline ja lõpetas kihluse Christian Carinoga. Kuid Cooper on juba neli aastat koos supermodelli Irina Shayk'iga, kellega tal on ka laps ning noorte armastus on tõeliselt õitsemas.

Oscareid telekast vaadanud endine vürtsitüdruk Mel B ütles hommikusaates "Good Morning Britain", et tema meelest ületas Gaga igasugused piirid. "Ma tundsin ennast nii ebamugavalt Bradley tüdrkusõbra pärast, issand jumal," ütles Mel B. Ka tema kaassaatejuht Piers Morgan nõustus temaga: "See oli armunud inimese pilk!"

Superhiti esitanud Gaga vaatas esituse ajal mitmel korral sügavalt Bradley'le silma ning mitmed vaatajad kirjutasid Twitterisse, et arvasid, et lauljanna suudleb meest kohe-kohe.

Cooper ja Shayk ei ole oma suhet väga avalikult kommenteerinud, kuid Oscaritele tuldi koos ning poseeriti ka punasel vaibal. "Ma olen otsustanud, et minu eraelu on vaikne. Seetõttu öeldakse, et see on personaalne elu, sest see on personaalne," on varem Shayk oma suhte kohta öelnud.