SUUR GALERII | 10 hooaega naeru ja pisaraid: Vaata, kuidas "Padjaklubi" tüdrukud aastatega on muutunud!

 (4)

"Padjaklubi" tüdrukud on läbi käinud tulest ja veest. Koos on makstud arveid, aidatud üksteist rasketel hetkedel, oldud südamevalus, armunud ja naerupisarates. Koos on televaatajaid naerutatud juba kokku 9. hooaega ning sel sügisel tähistavad tüdrukud juubelit – 10. hooaeg! Vaata suurt galeriid ning saa teada, kuidas sarja näitlejad on kümne hooaja vältel muutunud!

"Padjaklubi" esimene hooaeg alustas 2014. aasta märtsikuus ning uue komöödiasarja vastuvõtt oli märkimisväärne. Kõik sai alguse neljast täiesti erineva iseloomuga noore naise kohtumisest ühes kahetoalises üürikorteris, kuhu nad saatuse keerdkäikude tõttu sattusid. Tänaseni on karakterid läbi teinud tugeva muutumise. Kas mäletad, millised olid tüdrukute iseloomujooned esimesel hooajal?

Grete Klein mängib endist missi Laurat, kes unistab staariks saamisest. Ta kulutab kogu oma raha välimusele, veetes meeletult aega juuste, küünte, rindade ja ihu eest hoolitsemisele. Ta on krooniline valetaja, kes ei suuda ühelegi valikule kindlaks jääda, sest loodab, et äkki tuleb keegi, kes on senisest veelgi parem. Kristel Aaslaid on saarlanna, kes mängib Miša osatäitjat. Miša on üle võtnud kõik meeste maneerid: ropp ja röhitsev, matslik ja räpakas, lohakas ehitusmees Soomest. Katariina Ratasepp mängib malbet Mariat, kes Viljandist suurde linna leiba teenima on tulnud. Arukas, nutikas, mõistlik ja ratsionaalne Maria on tüdrukutest kõige täiskasvanulikum. Kertu Moppel kehastab Kristinat, kes on ninatark, omakasupüüdlik, ahne, nohiklik ja veidi hajameelne loodusehuviline.

Seotud lood:

Nüüdseks on tüdrukute karakterid arenenud sarjas silmnähtavalt, kuid juubelihooaja puhul tuuakse tükike esimese hooaja seiklusi tagasi ekraanile. Mis saab siis, kui ajalugu kordub ja kõik tüdrukud taas ühes väikses korteris hakkama peavad saama? Pöörastest olukordadest siin puudust ei tule! Maria, Laura ja Miša on tagasi maal, igaüks oma vanematekodus ja tundub, et nad on linnaelust jäädavalt loobunud. Kristinal tekib aga plaan, kuidas sõbrannad soodsalt tagasi linna majandada ja uuesti läbi lööma hakata. Kõik peavad endale nüüd uuesti linnas tegevust leidma, et unistustele uus hoog sisse lükata. Miša hakkab taksot sõitma, Laura tahab iluteemadega tegelda, aga hakkab salaja hoopis koristamistööga tegelema. Maria ootab Illimari USAst tagasi ja üritab tööd leida. Kristina tahab aga Gabrielist lahutada ja kohtab uues elukohas ootamatult oma unistuste printsi. Tüdrukud on jälle koos ühel pinnal ning sekeldused ja intriigid jätkuvad täiel rinnal.

"Padjaklubi" uus episood juba täna kell 21.30 TV3s!