Suur muutus: Staarjuuksur Lauri Pedaja enam liha ei söö ja plaanib dokumentaalfilmi

 (10)
LAURI PEDAJA
Foto: Ardo Kaljuvee, Ajakirjade Kirjastus/Kroonika

Tänases „Nädalalõpp Kanal 2ga“ saates avaldab Lauri Pedaja oma viimase aja tegemised. Muuhulgas selgub, et telepisikuga nakatunud näitlev juuksur on loonud oma produktsioonifirma ja soovib teha dokumentaalfilmi tuntud sportlasest Kaarel Nurmsalust.

„Isa on mind kasvatanud spordivaimus, olen terve elu jälginud sporti,“ põhjendab Lauri Pedaja tänases „Nädalalõpp Kanal 2ga“ saates, kust on pärit tema huvi Eesti sportlaste käekäigu vastu. Just Kaarel Nurmsalu karjäär on mehe tähelepanu tõmmanud ja nagu tõdeb Pedaja saatejuhtidele, oli tema jaoks see suisa tragöödia, kui suusahüppaja spordiga lõpparve tegi. Seda suuremat elevust põhjustas Pedajale mehe naasmine tipp-sporti ja just sellest käänulisest teekonnast soovibki ta filmi teha.

Tänases saates selgub aga palju muudki Lauri Pedaja kohta, näiteks on ta loobunud liha söömisest. Sellest inspireerituna ootab teda ees täna ka üks lõbus mäng, kui ta koos Kristjan Jõekaldaga peab klapid peas ära arvama, milliseid taimetoitusid Teet Margna neile hääletult selgitada püüab.