Täna "Heeringas Veenuse õlal" – Getter Jaani treenib end bikiinivormi!

 (4)
Pressimaterjalid
Pressimaterjalid

Juba täna kell 21, vahetult enne kodumaist draamasarja “Pilvede all” on Kanal 2 ekraanil lustakas sketšisaade “Heeringas Veenuse õlal”, kus erikülalisena lööb kaasa laulja Getter Jaani.

Tänaste naljade erikülaline on noor laulja Getter Jaani. Proua Jurman ja preili Jaani näiteks uurivad aednik Liinalt, milline sõnnik on millisele taimele parim ning millised proua Jurmani aias kasvavad ürdid aitavad erinevate tervisehädade vastu.

Getter treenib täiusliku bikiinivormi saavutamiseks Marguse karmi käe all, õpib Tiidu juhendamisel autoga sõitma ja hääletab end maanteel autosse, mis veab pantvange.

Loomulikult on ekraanil ka kõik püsitrupi liikmed. Tiit Sukk, Taavi Teplenkov, Tiina Tauraite, Marilyn Jurman, Liina Vahtrik, Margus Prangel, Indrek Ojari ja Hilje Murel on kümnetes erinevates rollides vaatajate ees kiirete, tõhusate ja ootamatute lühinaljadega.

Armastatud huumorishow “Heeringas Veenuse õlal” on Kanal 2s juba täna kell 21, kohe pärast lustakat peremängu “Suur lotokolmapäev – Rooside sõda”.