Täna "Heeringas Veenuse õlal" – Raivo E. Tamme eri!


Raivo E. Tamm
Raivo E. TammFoto: ERR

Juba täna kell 21, vahetult enne kodumaist draamasarja "Pilvede all" on Kanal 2 ekraanil lustakas sketšisaade "Heeringas Veenuse õlal", kus erikülalisena lööb kaasa näitleja Raivo E. Tamm.

Tänase osa erikülaliseks on oma tuntud headuses näitleja Raivo E. Tamm. Politseiuurija Raivo puutub kokku kaunite naislaip-modellidega ja asub uurima mõrvaüsteeriume. Mängleva kergusega loob ta kriminaaluurijana sõbralikke suhteid majas redutava pätiga, kusjuures ta ise on kord päti, kord politseiniku rollis. Naljakaid sekeldusi tuleb ette ka prostituutitega, keda Raivo tänaval mitemeid kordi kohtab. Ta soovib osta nii "abielumehe paketti" kui ka "autopesu naudingut".

Loomulikult on ekraanil ka kõik püsitrupi liikmed. Tiit Sukk, Taavi Teplenkov, Tiina Tauraite, Marilyn Jurman, Liina Vahtrik, Margus Prangel, Indrek Ojari ja Hilje Murel on kümnetes erinevates rollides vaatajate ees kiirete, tõhusate ja ootamatute lühinaljadega.
Armastatud huumorishow "Heeringas Veenuse õlal" on Kanal 2s juba täna kell 21, kohe pärast lustakat peremängu "Suur lotokolmapäev – Rooside sõda".