Täna kogunevad Tallinna kesklinnas filmi esilinastuse puhul kiired ja vihased autod

 (5)

Täna, 1. aprillil saab kell 17.30-21.30 Coca-Cola Plaza kõrval Rotermanni platsil näha American Beauty ja Eesti driftijate vingeid autosid ning uurida nende omanike autohobi kohta.

1. aprillil esilinastub Tallinnas, Coca-Cola Plazas legendaarne actionfilm “Kiired ja vihased 7”, kus Vin Diesel ja varalahkunud Paul Walker näitavad oma vingete autodega pööraseid trikke ja ennenägematut kiirust. Filmi linastumisele annab eelsoojenduse Eesti kiirete ja vihaste autode väljapanek kino kõrval, Rotermanni platsil.

Esilinastuse õhtul, 1. aprillil vahemikus kl 17.30-21.30 näevad kõik huvilised Eesti kiireid ja vihaseid autosid, mille seas on esindatud Eesti driftijate ja American Beauty Car Show eestvedajate autod. Autosid uurima on oodatud kõik autofännid, ekstreemspordiharrastajad, actionfilmide huvilised ja head kinoklubilised.

Rotermanni platsil saab enne esilinastuse algust lisaks autode uudistamisele küsida nii Eesti Drifti Liidu kui American Beauty esindajate tegemiste, nende autode ning läheneva hooaja kohta. Autode väljapanek korraldatakse spetsiaalselt filmi “Kiired ja vihased 7” esilinastuse ajaks.

“Kiired ja vihased 7” filmi kohta saab lisa lugeda: http://www.forumcinemas.ee/Event/299692/