Täna "Parim enne": Anne murrab šarmantset Kennetit!


Lustaka komöödiasarja “Parim enne” tänases osas on Annel (Marta Laan) peas vaid Kennet (Anti Kobin). Nüüd, kui Anne on lõpuks valmis Kennetile jäägitult anduma, ei leia mees ühtegi põhjust, miks oma vabadusest niisama ja tasuta loobuda.

Noored armunud Kaie (Lee Trei) ja Mart (Mart Toome) ei suuda aga kuidagi õnnelikult abieluranda sõuda: Kaie arvab, et Mart on talle liiga hea ja Mart arvab, et Kaie võiks venna päästmiseks abielluda mõne tõelise rikkuriga.

Marti vaevab tõsine dilemma. Pärast telefonikõnet vanaemaga pole miski enam endine. Rahast võib vaid unistada, kuid abieluettepanek Kaiele on juba peaaegu tehtud. Kas Kaie oleks nõus temaga ka lihtsalt niisama, ilma rahata abielluma? Kaie otsustab haiglas oma venda külastada, aga, oh imet: liikumisvõimetu vend on palatist hoopis jalga lasknud!

Annet muserdab mure Kenneti pärast. Naine ei kavatse teadmatuses piinelda ja otsustab nii nõu kui jõuga teada saada, mis värk on: kas tema värske kirg jääbki tema sisse kuivetuma või tunneb ka Kennet samasugust tormi enda sees? Kennetil on aga kogu asjast hoopis oma nägemus, mis ei ühti sugugi Anne perepunumise plaanidega...

Lustakas kodumaine komöödiasari “Parim enne” on Kanal 2s täna kell 20.