Tanel Padar hakkab täna saates "Heeringas Veenuse õlal" kõvasti vimkat viskama

 (14)
Pressimaterjalid / Kanal2
Pressimaterjalid / Kanal2

Juba täna kell 21, vahetult enne kodumaise draamasarja "Pilvede all" hooaja avaosa, on Kanal 2 ekraanil tagasi eriti lustakas sketšisaade "Heeringas Veenuse õlal". Täna teeb selles saates oma debüüdi multitalent Tanel Padar.

Olgu ajad rasked, elud keerulised või tööpäevad väsitavad - üks hea nali on alati abiks! Täna algab ülipopulaarse huumorishow "Heeringas Veenuse õlal" uus hooaeg! Nüüdsest löövad lisaks juba tuntud ja armastatud heeringa-osatäitjatele saadetes kaasa ka erikülalised, teiste seas Merle Palmiste, Raivo E. Tamm, Sepo Seeman, Getter Jaani ja Guido Kangur. Esimese külalisena astub ekraanile aga multitalent Tanel Padar!

Tiit Sukk, Taavi Teplenkov, Tiina Tauraite, Marilyn Jurman, Liina Vahtrik, Margus Prangel, Indrek Ojari, Hilje Murel ja üllatuskülalised on kümnetes erinevates rollides vaatajate ees kiirete, tõhusate ja ootamatute lühinaljadega.

Armastatud huumorishow "Heeringas Veenuse õlal" uue hooaja avasaade on Kanal 2s juba täna kell 21, vahetult enne Eesti vaadatuima draamasarja "Pilvede all" sügishooaja avaosa.