TELEHEITLUS | Kersna tegi suure saate Evelinist, Kärmas Savisaarest! Kelle teos jääb peale?

 (67)
TELEHEITLUS | Kersna tegi suure saate Evelinist, Kärmas Savisaarest! Kelle teos jääb peale?
Fotokollaaž

Uue aasta algus toob teleekraanidele kaks võimsat portreesaadet seni süvitsi käsitlemata kahest Eesti elu gigandist – Mihkel Kärmas (44) vormistab kahetunnise ülevaate Edgar Savisaare (68) fenomenist ning tema kunagine võitluskaaslane “Pealtnägija” kaevikutest Vahur Kersna (56) on saanud ekraaniküpseks oopuse skandaalse klikikuninganna ja eksesileedi Evelin Ilvese (50) tähelennust.

Kuna saade Savisaarest on eetris kahekümne aastaga sügavalt televaatajate meeltesse tammutud “Pealtnägija” eetriajal kolmapäeval, Evelini-saade aga aasta esimese neljapäeva hilisõhtul, võib ainuüksi see Kersna Ilvese reitingu Kärmase Savisaare kasuks kallutada.

“3. jaanuaril, kui läheb eetrisse saade Ilvesest, on pühad värskelt möödas, kõigil kõrini süldist ja telekast,” nõustub Vahur Kersna. “Järgmisel hommikul peab tööle minema. Aga elus juhtub hullematki. Minu asi on anda endast parim ja natuke peale. Ülejäänu üle otsustab aeg. Meie kangelased on muidugi ka väga erinevad, käsitluslaadid samuti. Kui Mihkel on ületamatu paharettide fileerija, siis mina üritan hoida end tänava päikselisele poolele.”

Kersna saate selgrooks on üle viie tunni kestnud intervjuu peakangelase endaga. Kuna Savisaar end Kärmasele kätte ei andnud, tuli viimasel rahulduda ligi paarikümne intervjuuga tema lähikondsetega.