TELEKISMA | TV3 süüdistab ETV-d, et too varastas erakanalite loodud naljategelased

 (15)
TELEKISMA | TV3 süüdistab ETV-d, et too varastas erakanalite loodud naljategelased
Kairit Leibold / ERRKairit Leibold / ERR

Vana-aasta õhtul panevad ETV-s "Eesti mängus" oma teadmised proovile erinevad väljamõeldud tegelased, teiste seas võib näha seal Herbert Vingu (Argo Aadli), Endel Kellapit (Ago Anderson) ja telesarja "Naabriplika" vallavanemat (Harry Kõrvits), kes on televaatajatele tuntud pigem erakanalite vahendusel. Viimaseid päevi ametis olev TV3 programmijuht Urmas Eero Liiv on ETV-s pettunud.

Salvestused tehti enne ära ja kommertskanalid pandi fakti ette, et nüüd on tehtud, ja püüti seda luba tagantjärele saada," pahandab viimaseid päevi TV3 programmijuhina ametis olev Liiv. Tema sõnul pidanuks karakterite aastavahetusprogrammi kaasamiseks küsima eelnevalt luba kas telekanali või saate produtsentide käest.

Ta toob näite, et sama loogika alusel võiks TV3 teha oma erisaate, kaasates sinna ETV kultusseriaali "Õnne 13" tegelased. "Me võiksime ju ka, ent niisugune mõte ei tule ju pähegi.

"Olen kurb, kui nii juhtus ja keegi on siiani pahane, ja seda vaatamata saavutatud kokkulepetele," ütles olukorra kohta Eesti Rahvusringhäälingu juhatuse liige Urmas Oru.

Loe refereeritud artiklit pikemalt Õhtulehest!