"Teneti" osatäitjad nautisid Eestis täielikku anonüümsust: Robert Pattinson ja John David Washington said südamerahus õlut juua


"Teneti" osatäitjad nautisid Eestis täielikku anonüümsust: Robert Pattinson ja John David Washington said südamerahus õlut juua
Pattinson ja WashingtonScanpix

Filmifännidele on nimed Robert Pattinson ja John David Washington tuttavad. Aga kui nad Eestis "Tenetit" filmimas käisid, siis said nad tülikatest fännidest puhata.

Võimalust olla anonüümne ja tundmatu nautisid siin viibinud staarid väga.

Eestlased on harjunud nägema kodumaiseid staare tänavatel, kohvikutes ja poodides. Me kõik tunneme oma kuulsused ära, aga asjata tülitama ei kipu. Sama privileeg kehtis ka Hollywoodi staaridele. "Teneti" peaosatäitjad Robert Pattinson ja John David Washington said südamerahus mitmel õhtul Telliskivi lokaalides õlut rüübata või õhtusööki süüa.

Näiteks käis Pattinson Balti jaama turu toidutänava populaarses vrapikohvikus Wrap’n’Roll. Väga eestlaslikul viisil kohalikud pigem hoidusid staare tülitamast, isegi kui said aru, kellega tegu. Kord muutusid mõned eriti kiindunud fännid liiga pealetükkivaks, mille peale palus Pattinson neil lahkuda. Ja ennäe, niisama lihtsalt nad minema läksidki! Selline käitumine oli staaride jaoks meeldiv üllatus.

Loe pikemalt Eesti Ekspressist.