Test tõestas: Eesti naised on kartulid

 (26)
"Kartulid ja apelsinid"
"Kartulid ja apelsinid"Pressimaterjalid

Täna õhtul alustab TV3s uus kodumaine telesari „Kartulid ja apelsinid“. Sarjast inspireeritud testis oli täna pärastlõunaks osalenud juba ligi 40 000 naist, kellest 37 680 said tulemuseks "kartul".

End testida saab jätkuvalt aadressil: www.vivian.ee Ühtlasi on seal ka üldine info testijate tulemuste kohta.

Kartuliteks ja apelsinideks jaotab naised uues avameelse sarjas psühholoog Vivian Volkonski (Elisabet Reinsalu), kes tänu oma rabavale väljaütlemisele saab ootamatult populaarseks ning kelle vastuvõttudel räägitakse asjadest, millest naised tavaliselt vaikivad.
Lisaks Elisabet Reinsalule teevad „Kartulite ja apelsinide“ sarjas kaasa ka Kaie Mihkelson, Egon Nuter, Kersti Tombak, Kaisa Selde, Aarne Soro, Viire Valdma, Ene Järvis, Marika Korolev, Karin Rask, Ireen Kennik jpt. Ühe võtmetegelasena näevad vaatajad ka lauljat Lauri Liivi.

Kuni pühapäevani on Tallinna Kaubamaja Naistemaailma Amps kohvikus avatud sarjast inspireeritud kohtumispaik, kuhu oodatakse kõiki tõelisi naisi kohvitama, apelsinist ja kartulist inspireeritud päevapakkumisi ja üllatusi nautima ning loomulikult end kohapeal testima.

"Kartulid ja apelsinid“ alustab TV3s täna kell 20.30.