Tom Hanks kinnitas: mina ja mu naine nakatusime koroonaviirusesse

 (12)
Tom Hanks kinnitas: mina ja mu naine nakatusime koroonaviirusesse
AP

USA filmistaar Tom Hanks andis avalikkusele teada, et tema ja ta abikaasa Rita Wilson tegid Austraalias koroonaviiruse testi ning mõlema puhul oli vastus positiivne.

New York Times kirjutab, et 63-aastane kahekordne Oscari võitja Hanks ja tema naine Rita Wilson (63) viibivad Austraalias seoses filmivõtetega.

"Mina ja Rita oleme siin Austraalias," teatas Hanks pressiteates. "Tundsime, et oleme veidi väsinud, justkui oleks külmetus. Rital olid külmavärinad, mis tulid ja läksid. Samuti oli meil kerge palavik," kirjeldas ta.

Et kindlad olla, tehti koroonaviiruse testid. Tulemused olid positiivsed. "Meid jälgitakse ja hoitakse isolatsioonis nii kaua, kui seda ohutuseks on vaja," märkis ta.

Hanksi sõnutsi rohkem polegi hetkel lisada, tuleb võtta üks päev korraga.

Hanks pidi osalema filmis, mis räägib muusik Elvis Presley elust. Tema kanda on Elvise ekstsentrilise mänedžeri Tom Parkeri roll. Filmi lavastajaks on Baz Luhrmann ning võtted pidid algama tuleval esmaspäeval.

Filmi toodab stuudio Warner Bros. Nende poolt öeldi, et võetakse kasutusele kõik meetmed, mis vaja, et tagada filmitegijate ohutus.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!