TV3 VIDEO | Anu Saagim põrmustav arvustus filmile "50 vabastatud varjundit": see on 12-aastase rikkas või lihtsalt stabiilses perekonnas üles kasvanud tütarlapse unenägu

 (4)
Filmimuuseumi avamine 2017
Anu Saagim Filmimuuseumi avamiselFoto: Karli Saul

Eilsel "Klassikokkutulek 2: pulmad ja matused" esilinastusel küsis TV3 üritust väisanud Anu Saagimilt, kuidas meeldis talle film, mis juba kolmandat aastat valentinipäeval paarikesi kinno meelitab ehk "50 varjundi" triloogia viimane film. Naise hinnang sellele oli suisa põrmustav, Saagimi meelest normaalsed naised sellist "printsessi unelmat" ei vaatagi!

“Ma pidin kreepsu saama, see oli nii õudne, see oli nagu üks pikk lõputu reklaamijada. Seal reklaamiti Audit, kellasid, Van Cleefi briljantsõrmust, moodi. See oli algusest lõpuni üks õudne reklaam! Muidugi ka Euronicsi vibraatorid ja kõik sellised vidinad olid seal esindatud,” oli naine pahane, et publikule näidatakse tunni ja 45 minuti jooksul pidevalt erinevaid tooteid.

"Ma ei usu, et normaalsed naised seda filmi vaatavad. Kui see esimene osa oli juba selline, et oli ja ei olnud ka ja kõige kehvem ka ei olnud, siis see viimane oli päris õudne," leidis Saagim, et see õudus lõpuks läbi on.

"Ma arvan, et see on selline printsesside unelm, et ongi selline noor ilus rikas mees, kes sõidutab sind lennukite, helikopterite, autodega, kingib sulle briljante, ostab sulle ilusaid riideid ja sina oled selline tuhkatriinu, kes millestki aru ei saa ja ütleb, et ma tahan ka tööd teha ja keegi olla. See on selline 12- kuni 13-aastase väga rikkas või lihtsalt väga stabiilses perekonnas üles kasvanud tütarlapse unenägu," mõtiskles Saagim, kes üldse selliseid ideid genereeriks.