TV3 VIDEO: Mihkel Raud ja Liis Lemsalu suudlevad homme õhtul!

 (11)
Mihkel Raua tele-etendus, kus Superstaarisaade võtab dramaatilise pöörde!

Juba homme esilinastub TV3s Mihkel Raua menunäidendi põhjal valminud telelavastus „Viimne voor“. Põnevate süžeepöörete ja etteastete kõrval jõuab eetrisse ka suudlussteen, kus osalevad Liis Lemsalu ja Mihkel Raua kehastatud tegelased.

Produtsent Tuuli Roosma ja lavastaja Ingomar Vihmari juhtimisel valminud lavastuses mängivad Liis Lemsalu, Mihkel Raud, Mart Sander ning Rauno Polman. Raud, Sander ja Lemsalu kehastavad talendisaate kohtunikke, Polman aga noormeest, kes keeldub end saate eelvoorus kaotajaks tunnistamast ning haarab relva. Algab emotsionaalsete, kirglike ja haaravate sündmuste jada, milles on nii koomikat, tragikoomikat kui ka suisa tragöödiat – suudlusest vere ja pisarateni.

Mihkel Raua populaarse teleformaadi ainetel kirjutatud näidend toodi esmakordselt lavale Von Krahli teatris 2012. aastal. 2014. aasta suvel mängiti tükki menukalt USA teatris freeFall, St. Petersburgis, Floridas. 2015. aastal lavastavad “Viimse vooru” neli Soome teatrit, ettevalmistused teksti lavale toomiseks käivad kolmes Venemaa linnas – Moskvas, Permis ja Abakanis. Nüüd on telesaatest sündinud lugu tagasi televisioonis, TV3s. Eesti saab tähistada uue telelavastuse valmimist, mis on oluline sündmus selles harva täiendust saavas žanris.

„Viimne voor“ alustab TV3s homme kell 20.00.