ÜLESKUTSE! Heategevussaade "Inglite aeg" palub abi! Märka hädasolijat ja anna temast teada

 (1)

TV3e heategevussaade "Inglite aeg" tuleb taas ja seda juba neljandat korda. TV3 on tänu Eesti rahva abile suurte summadega toetanud inimesi ja perekondi, kelle eluteele on saatus veeretanud raskusi, millest ainult oma jõududega on väga keeruline välja tulla. "Inglite aeg" on ainus heategevussaade, milles kogutud summa läheb jagamisele saates osalenud abivajajate vahel ja nii teavad inimesed täpselt, kelleni nende annetusraha jõuab. TV3 palub märgata Sul abivajajat – kui oled enda kõrval märganud hädasolijat, kellele saaks kinkida tõelise jõuluime, anna temast teada!

Aastal 2015 aitas TV3 ja Eesti rahvas noormeest Ristot, kelle elu on ebaõiglane ta vastu olnud ja nii on lühikese aja jooksul jäänud ta ilma mõlemast oma armastavast vanemast. Tema klassikaaslased iseloomustavad Ristot kui üht maailma armsamat, toredamat ja tublimat poissi.

Kogu Eesti abiga tehti noormehele jõulukingitus ning toetati ta edasist elu ja õpinguid, sest vanemateta jäädes jäi ta igasuguse toetuse ja abita. Lisaks Ristole aidati 4-aastast RETT sündroomiga tüdrukut Ellyt, ratastooli jäänud 14-aastast Karelit, aidati kuuljaks saada 4-aastasel Sandril ja hoolitseti 12 lapselise pere kodu eest, mille seinad ei pidanud tuult ja katus sadas läbi. Korda saadeti tõeline jõuluime, sest viie abivajaja vahel jaotati ära summa – 303 475 eurot.

Seotud lood:

Aastal 2016 osutus „Inglite aeg“ Eesti telekanalite kõige edukamaks heategevussaateks. Viie abivajaja jaoks koguti 284 855 eurot. Abivajajate hulgas oli Valgas elav väike, väändunud jalaga Marta, kes vajas abi liikumise arendamiseks ja erilise elektrilise ratastooli ostmiseks, haruldase geenirikkega vahva klaaspoiss Karmo, kes unistas abivahenditest, mis võimaldaks tal püsti seista ja ohutult väljaspool kodu liikuda, pimedaks jääv 37-aastane Peeter, kes vajas abi kalliste ravimite ostmiseks, et haiguse kulgu pidurdada, juba kaks aastat Tallinna lastehaiglas elav pisike Timo, kes palus toetust rasket immuunpuudulikkust leevendavate preparaatide ostmiseks ning raskesse õnnetusse sattunud Ats lootis jätkata igakülgset taastusravi.

TV3 palub märgata Sul abivajajat – kui oled ise hädas või tead kedagi, siis anna abivajajast märku juba nüüd. Ükskõik, kui väike või suur üks mure võib tunduda – kirjuta aadressil aita@tv3.ee. Aitame ja märkame ning teeme üheskoos jõulukingituse tõelisele abivajajale, sest üksteist peab hoidma. Rohkem infot leiad SIIT!