Urmas E. Liiv "Minu imelise muutumise" skandaalist: ei ole nii, et nüüd kuri saatemeeskond koos mõrvarkirurgidega teevad ise, mis tahavad

 (4)
Filmi "Must Alpinist" pressikonverents
Filmi "Must Alpinist" pressikonverentsFoto: Hendrik Osula

Tänases Eesti Ekspressis räägivad saates "Minu imeline muutus" täieliku välimuse taassünni saanud naised selle seriaali kurvemast poolest. Tegelikuses on mõned osalised olnud pettunud, nende juuksed on rikutud ning elud on võtnud suuna hoopis halvemuse poole.

TV3 endine programmijuht Urmas E. Liiv ütleb Õhtulehele, et lõppude lõpuks on televisioon majandusharu ning lepinguid sõlmitakse kõikjal.

"Ei saa investeerida tulevikku nii, et inimene lõpuks taganeb ja ütleb, et ma ei soovi seda või tahab midagi muud." Telemees toob näiteks panganduse: "Võtan eluasemelaenu, praegu tahtsin võtta 100 000, aga lähen panka poole aasta pärast ja ütlen, et lõpetan ära.”

Tema toonitab, et lepingud on selleks, et paljudel saates osalenutel on tõesti väga halb tervislik seisund.

Artikkel refereeritud Õhtulehest.

Seotud lood:

Ekspressi artiklis räägivad ennast muuta lasknud naised pikalt lepingust, mis neid justkui vaikima sunniks. Leping näeb ette, et osalejad ei tohi „levitada halvustavat või negatiivset infot ega kommentaare meditsiiniliste protseduuride ning nende tulemuste kohta ajaliste piiranguteta“.

Samuti toimusid operatsioonid vaid mõne tunnise ette teatamisega või protseduurid tehti üksteise järel lühikeste vahedega.

Loe edasi Eesti Ekspressist.