Usk tuleb esimesena: Tom Cruise ei luba eksnaist Nicole Kidmani nende poja pulma!


Usk tuleb esimesena: Tom Cruise ei luba eksnaist Nicole Kidmani nende poja pulma!
Foto: Scanpix

Saientoloogia-hull Tom Cruise planeerib poja Connori ja tema itaallannast kihlatu Silvia tähtsat päeva ning tema suurimaks nõudmiseks on see, et tseremooniale ei lubata tema eksnaist Nicole Kidmanit, teatab The Sun.

Staarpaar, kes oli koos eelmise sajandi viimasel kümnendil, adopteeris suhte jooksul kaks last: Connori ja Isabella. Pärast seda kui Nicole ja Tom 2001. aastal lahku läksid, jäid lapsed isale ning usuhull Cruise hakkas aina rohkem nende vaba aega saientoloogiasse pühendama.

Foto: Scanpix

Nüüdseks ongi 24-aastane Connor täielikult saientoloogia usku ning kummardab kõike, mida tema isa teeb. See tähendab ka seda, et ema Nicole, kes nende tõeskpidamistest palju ei arva, on nende eludest täielikult välja lükatud.

"Tom otsustas ning Connor pidi seda jälgima. Kõik, mis Tom otsustab on tema jaoks nagu seadus," ütles üks perekonnatuttav. Nicole, kes teatas, et saientoloogia rikkus tema abielu, polnud kutsutud ka Isabella pulma neli aastat tagasi. Tütar just hiljuti väitis, et usk oli see, mis tema elu on päästnud.

Connori väljavalitu ja tema perekond on ka saientoloogia usku ning Cruise olevat poja kihlatust lausa vaimustuses.