VAATA JÄRELE | "Rannamaja" suurimad skandalistid vastasid põletavatele küsimustele, rääkisid suud puhtaks ning lugesid rängalt solvavaid kommentaare!

 (21)

Täna käisid Delfi stuudios nädala selgroogu murdmas eelmisel nädalal lõppenud seriaali "Rannamaja" osalised Merylin, Kerli ja mõlemad Kristod, et vastata fännide piinlikele küsimustele. Tele-eetris end igast küljest näidanud uued tõsielustaarid vastasid ka kurjadele kommentaatoritele, kes muidu nende kohta sappi pritsivad.

Esimese pooltunni veetsid neli rannamajalist netikommentaare lugedes ning pidid ära arvama, kelle kohta kirjutised käivad. Enim kriitikat said Kerli ja Ada. Krohvinägu, jube koll, inimeselaadne loll ja lapsik olend, kuradi pubekas, peas pole vist kõik korras, keha on enam-vähem, aga nägu ei kõlba kuskile, ise aeleb vintis peaga igaühega, klatšimoor ja uss on vaid mõned näited ebatsensuursetest kommentaaridest, mida tõsielustaarid pidid enda kohta lugema.

Saate viimased paarkümmend minutit vastasid Merylin, Kerli ja Kristod aga teravatele küsimustele. Paraku tegeldi vastamise asemel rohkem keerutamisega ning Kerli ei soostunud kommenteerima praktiliselt ühtegi seika. Avameelseim vastaja olid Merylin ja suurem Kristo. Ühtlasi selgus, et suur Kristo oleks suurima hea meelega nõus saatesse naasma.