VAATA: Raha ei haise? Lahutuse eest kopsaka summa maksnud Rowan Atkinson müüs end hiinlaste komöödiasse Mr. Beani mängima

 (38)
Rowan Atkinson
Rowan AtkinsonFoto: CHINA STRINGER NETWORK, REUTERS

Pärast seda, kui Mr. Beanina tuntud 62-aastane Rowan Atkinson kahe aasta eest oma 24 aastat kestnud abielu kiirkorras lahutas, et endast 30 aastat noorema naisega kokku elama hakata, kahanes mehe pangakonto 5 miljoni naela võtta, mis tal eksnaisele tuli välja maksta. Rahakadu aitab aga lappida hiinlaste lahke pakkumine, mis mehele taas ilmselt kopsaka summa sisse tõi.

Äsja esilinastus hiinas film nimega "Top Funny Comedian The Movie" ehk "Lõppnaljakas tippkoomik", mis ilmselt asub miljardilisel kinoskäijate turul korralikult teenima. Filmitegijate otsus filmi ka Atkinson kutsuda, oli suuresti pragmaatiline - aastal 2007. välja tulnud "Mr. Beani puhkus" kasseeris Hiinas sisse 2,4 miljoni Inglise naela väärtuses piletitulu.

Mis teeb Atkinsoni hiinlaste seas eriliselt populaarseks ning lahendab ära ka täiesti reaalse keelebarjääri küsimuse, on asjaolu, et Mr. Bean ei räägi sõnakestki ning kõik naljad tulenevad näoilmetest ja kehakeelest.

Vaata filmi treilerit: