Väikesed asjatundjad europarlamenti pürgijatest: Ojuland on raamatukogutädi, Savisaar paljastab süüdlased

 (2)
Väikesed asjatundjad europarlamenti pürgijatest: Ojuland on raamatukogutädi, Savisaar paljastab süüdlased
Pressimaterjalid / TV3

TV3 "Seitsmeste uudiste" väikesed asjatundjad arutlesid asjatundlikult saabuvate valimiste teemal, iseloomustades ka mitmeid Euroopa Parlamenti pürgijaid.

Väikesed asjatundjad leidsid, et europarlamenti soovitakse kandideerida seepärast, et seal on tore töötada ning seal saab palju raha teenida.

Mõningate kandidaatide fotosid uurides selgus nii mõndagi huvitavat. Tunne Kelami rõõmsa näo põhjuseks olevat tõsiasi, et temaga juhtub imelikke asju - näiteks tehakse nalja, et teda valitakse, kuid tegelikult ei valita. Urmas Paet naeratab, püüdes riietusega märku anda, et ta on eestlane. Indrek Tarandi näost võib välja lugeda, et ta tahaks kogu aeg tööd teha – näiteks saagida. Andrus Ansip on aus mees; Edgar Savisaar teab, kes on süüdi ja kes pole; Igor Gräzin eriti midagi ei tea, kuid vuntsid annavad talle siiski eelise.
Kaja Kallast on asjatundjad näinud sarjas „Suletud uste taga“,

Eerik-Niiles Krossi aga „Kättemaksukontoris“. Urve Tiiduse fotot vaadeldes leiti, et ta võiks maju ehitada ja presidendivalimistel kõnesid pidada. Juku-Kalle Raid olevat heatahtlik, kuid natukene sõjaka olemisega ja temast oleks kasu kaitseministrina.

Kadri Simson näis asjatundjatele rõõmsameelne ja hästi jutukas – kui ta kuskile läheb, siis jäävat ta alati trepikotta rääkima. Aivar Riisalu on enda arust kaval, ta tahtvat olla rebane ja tal on kahju, et ta pole. Marju Lauristin on sõbralik ning oli vanasti näitleja. Liina Raua eeliseks on see, et talle meeldib käia salliga. Kristiina Ojulandi pidasid lapsed raamatukogutädiks.