"Vaprad ja ilusad" tähistab täna 27 aastat eetris! Peastsenarist: see ei oleks võimalik, kui ei oleks meie fänne

 (12)
Test: milline tegelane sa oled?
Vaprad ja Ilusad
Vaprad ja IlusadFoto: pressimatrerjalid/TV3

23. märts pole ainult Merlyn Uusküla sünnipäev, vaid ka hinnatud USA sarja "Vaprad ja ilusad" tähtpäev, mis täna 27 aastat eetris tähistab. See päev viib "Vaprad ja ilusad" maailma kauemjooksnud sarjade top 10 nimistusse.

“27 aastat televisioonis on suurepärane saavutus," sõnas tegevprodutsent ja peastsenarist Bradley Bell reedel ametlikus teates. “Ma töötan imelise näitlejaskonnaga, tootmismeeskonna, kirjutajate ja töötajatega. Olen tänulik CBSile nende pikaajalise "Vapratele ja ilusatele" pühendumise eest. See ei oleks võimalik, kui ei oleks meie fänne, kelle lojaalsus ja pühendumus sarjale on aidanud jõuda selle uskumatu verstapostini."

Seoses sellega soovitame tõelistel fännidel teha sarja kodulehel testi, saamaks teada, millise tegelasega enim sarnaned. 13 küsimusest koosneva testini saad SIIT. Oled sa Brooke'i moodi või sootuks Stephanie või Ridge?

Lisaks kutsume Sind üles meenutama selle loo kommentaarides lõbusaid või nukraid seikasid oma elust selle sarjaga seoses, mis 27 aasta jooksul on ühel või teisel moel puudutanud ilmselt pea igaüht.