"Vaprate ja ilusate" Brooke'iga intervjuu teinud ajakirjanik: usun, et ta peab oma lubadust ja tuleb Eestisse!

 (6)
Katherine Kelly Lang ja Ronn Moss
Katherine Kelly Lang ja Ronn MossFoto: pressimatrerjalid/TV3

Maailmakuulsast sarjast "Vaprad ja ilusad" tuntud Katherine Kelly Lang andis reedel eksklusiivintervjuu ajakirjale "Naisteleht", kus ta paljastas mitu põnevat fakti enda kohta ning avaldab soovi Eestisse tulla.

Muuhulgas räägib Katherine Kelly Lang eestlastele, kuidas ta end vormis hoiab, kuis näeb välja tema töönädal, millised on ta suhted Ridge Forresteri kehastanud Ronn Mossiga, mida soovib Eesti fännidele ja palju muud. "Vapraid ja ilusaid" näeb jätkuvalt TV3's, argipäeviti kell 15.00.

"Naistelehe" peatoimetaja Signe Lahtein kirjeldas "seitsmestele", kuidas tal õnnestus näitlejannalt intervjuu saada ning mis mulje maailmakuulus staar jättis. "Ideest teostuseni võttis aasta. Esmalt saatsime neile oma küsimused ja nende põhjal nad meid valisid," rääkis Lahtein.

"Ta on tulihingeline sportlane ja nii kõrges eas nii ilus. Ta teeb triatloni ning varsti plaanib minna maailmakuulsale Iron man võistlusele. Samuti jagas ta meiega oma dieedinippe; mida süüa ja mida mitte," meenutas Lahtein, mis teda näitlejanna juures enim imestama pani ning lisas: "Ma usun, et ta peab eestlastele antud lubadusest kinni ning tuleb ja külastab meie riiki."