Verivärske sari "Lõks" koos Ingrid Marguse ja Pääru Ojaga jõuab täna teleekraanile

 (7)

Täna jõuab TV3 ekraanile uus, kriminaalselt kaasahaarav põnevussari "Lõks". Noor mõrvarühma juht Maria ja arvutinohikust Alex on ebaharilik tiim, kelle vastuolulised isikupärad ning vürtsikad vastasseisud aitavad lahendada ka esmapilgul võimatuna tunduvad juhtumid. Peaosasid asuvad täitma imeilus Ingrid Margus ja sarmikas Pääru Oja.

Mõrvamüsteeriumid ja närvikõdi algab looga, kus kõrkjatest leitakse noore naise alasti surnukeha. Mõrvapaigale lennanud operatiivgrupp põrkub esimest korda näole andnud Alexiga, kes esmapilgul sugugi ei sobitu. Uurimine aga hakkab ummikusse jooksma ning ootamatult on just Alex see, kes leiab nutikaid lahendusi ning vajalikke niidiotsi. Marial tuleb ootamatuid rolle võtta mõrvari tabamiseks, mille üle ta sugugi õnnelik pole. Mõrvarile seatakse lõks ning lõppmäng muutub tõeliselt eluohtlikuks ka politseinikele.

Näitlejatest teevad kaasa veel ka Tiina Tauraite, Roman Baskin, Peeter Oja, Tambet Tuisk, Tiit Lilleorg, Erik Vent, Kerli Dello, Hanna Martinson, Ivo Reinok, Lydia Rahula, Krista Lensin, Egon Nutter, Raivo Pass jpt. Kõrvalosades: Mait Valge, Martin Saar, Tarmo Kilp, Hanna Martinson, Margus Niinemets, Marko Tooming, Toomas Viks, Marili Kõiv, Kirke Lappard, Silver Sepp jpt.

Uus kodumaine krimisari "Lõks" stardib täna kell 21.30 TV3s!