VIDEO | 16 aastat hiljem: "Bridget Jonesi" peategelased taaskohtusid galal ning Hugh Grant tegi filmist tuntud nalja!


VIDEO | 16 aastat hiljem: "Bridget Jonesi" peategelased taaskohtusid galal ning Hugh Grant tegi filmist tuntud nalja!
Scanpix

Kõik kultusfilmi staatusesse tõusnud "Bridget Jonesi" andunud fännid võivad rõõmustada, sest komöödia esimeses kahes osas armupaari mänginud Renee Zellweger ja Hugh Grant taaskohtusid BAFTAde jagamisel ning Danieli mänginud näitleja ei suutnud vastu panna ka mõnele vanale naljale.

Grant ja Zellweger kohtusid lava taga, kui viimane oli just võitnud parima naispeaosa tiitli. Vanad ekraanipartnerid kallistasid, vahetasid paar sõna ning siis pidi Grant tõttama lavale, et anda üle parima filmi auhind.

"Esiteks, hästi tehtud, Jones," naljatas ta kõne alguses. "See oli väga totakas kleit, mis sul seljas on, ma arvan," lisas ta vihjates filmis tehtud naljadele, mis käisid Bridget Jonesi seeliku ümber.

Samuti leidis Grant viisi, kuidas visata nalja ka tema vihavaenlast Mark Darcyt mänginud Colin Firthi üle. "Parima filmi kategoorias on hulk ilmelisi filme, mis on tegelikult ka inspireerivad. Isegi mina hääletasin, mida ma tavaliselt ei tee, kui ma ei pea just Colin Firthi takistama, et ta midagi ei võidaks."