VIDEO JA FOTOD | Otse Los Angelesest! Christopher Nolan ja filmi meeskond maandusid Tallinnas!

 (147)

Täna keskpäeval maandus Tallinna lennujaamas lennuk, mis saabus siia otse Los Angelesest ja tõi Eestimaa pinnale Nolani filmi "Tenet" staarid ja meeskonnaliikmed. Filmi esimesed võtted toimuvad Tallinnas 17.-19. juunil.

Christopher Nolani 11. täispikas filmis, rahvusvahelises spiooniloos, teevad kaasa John David Washington, Robert Pattinson, Elizabeth Debicki, Dimple Kapadia, Aaron Taylor-Johnson, Clémence Poésy, Michael Caine ja Kenneth Branagh.

Võtted kestavad Tallinnas umbes kuu aega ning võttepaiku on 13. Tänaseks on teada, et Linnahalli kujutletakse filmis Kiievina. Laagna teel filmimine ja selle sulgemine pole seni veel kindel.

Piltidelt on näha, et Eestisse tulid nii peategelane, Denzel Washingtoni poeg, John David Washington kui ka stsenarist Christopher Nolan, Jonathan Camp ning "Troonide mängust" tuntud Jefferson Hall.

Seotud lood:

Teiste seas maandus ka kõrgelt hinnatud operaator Ross Coscia, kelle kuulsamate tööde hulka kuuluvad näiteks "Avengers: Infinity War", "Tag", "Why Him?" ja paljud teised populaarsed filmid.