VIDEO | Miks peaks "Padjaklubi" viimast osa vaatama?

 (1)
VIDEO | Miks peaks "Padjaklubi" viimast osa vaatama?
TV3

Star FMi hommikuprogrammis selgitasid Pille Minev, Allan Roosileht ja Jürgen Pärnsalu välja, miks peaks „Padjaklubi“ juubelihooaja viimast episoodi vaatama. Saladuskatte all saab öelda, et sari saab šokeeriva lõpu ja terve osa hoitakse vaatajat põnevil. Laura, Miša, Maria ja Kristina seisavad elumuutvate valikute ees ning sellest sõltub suuresti tüdrukute tulevik.

„Allan, kui sa hakkaksid seda vaatama – stsenaarium on päris tore ja kaasatud on väga vingeid näitlejaid. Lõpuks ometi nägin ekraanil, et ka Jürgenil on emotsioone! Meie Jürgen võitleb kahe naise vahel,“ sõnas Pille Minev.

Fännide rõõmuks hakkavad Laura armastuseotsingud lõpule jõudma, sest kauaoodatud abieluettepanek tõeliselt härrasmehelt Christianilt saabus eelmises osas. Kahjuks on noorte armunute vahel Christiani eksnaine Meeri, kes ei luba endale ealeski sellist asjade käiku. Meeri pakub Laurale 10 000 eurot, et ta neid rahule jätaks ja Christianit enam kunagi ei tülitaks. Laura seisabki oma elu tähtsaima otsuse ees – ta peab valima armastuse ja raha vahel. Kas Laura suudab oma vanast minast lahti öelda ja ning valib armastuse? Või tulevad tal meelde rasked ajad, kui raha on mänginud tähtsaimat rolli ning peab selle nimel oma eluarmastusest loobuma? Vastus on vaatajaile šokeeriv, ent sellest saavad alguse jällegi uued seiklused. Ka teised tüdrukud ei jää oma sekeldustega Laurale alla. Nii Miša, Maria kui ka Kristina suudavad üllatada veel viimasel hetkel ning jätta tuleviku vaatajale täiesti lahtiseks.

Seotud lood:

Vaata eksklusiivset klippi tänaõhtusest osast!

Hooaja viimane "Padjaklubi" täna kell 21.30 TV3s!