VIDEO | Pisarates Keili Sükijainen teatas võidukõnes superuudise: pisike Juss-Mathias liigutas jalga!

 (43)

Filmi- ja teleauhindade galal parima erisaate auhinna saanud TV3 heategevusliku jõulusaate "Inglite aeg" juht Keili Sükijainen oli tänukõnes pisarsilmini liigutatud, rääkides, kuidas tänavuse saate üks abivajajaid, 1,5-aastane halvatud Juss-Mathias on tänu annetustele näidanud paranemise märke.

"Mul on ka eriliselt hea meel, sest mul on tunne, et see saade on igaüht meist natukene paremateks inimesteks muutnud. Sest mida aasta edasi, seda rohkem saadetakse meile lugusid inimestest, kes... vabandust, see teeb mind nii emotsionaalseks... sest mina pean kohtuma nende inimestega... Ja isegi täna õhtul enne siiatulekut ma rääkisin väikese Juss-Mathiase emaga. Ja see on kirjeldamatu tunne, kui sinu töö tõttu see väike poiss, kellele arst ei andnud mitte mingit lootust, liigutas oma jalga seal videos. Ta ei pidanud mitte kunagi mitte midagi enam liigutama!"

Pisikese Juss-Mathiase lugu oli südantlõhestav - kevadel juhtus perega kohutav autoavarii, mille tagajärjel jäi Juss-Mathias kaelast allapoole halvatuks.

Meenuta Juss-Mathiase traagilist lugu!