VIDEO | "Tähtede hõbelusikas" täna: kas Brigitte Susanne Hunt sobiks Kroonika peatoimetajaks?

 (7)
VIDEO | "Tähtede hõbelusikas" täna: kas Brigitte Susanne Hunt sobiks Kroonika peatoimetajaks?
Pressifoto

Viis Eesti kõige kuumemat staari jätkavad ainulaadset kokandusvõistlust, mille auhinnaks on kõikide restoranide ja peakokkade ihaldatud „Hõbelusikas“. Toiduvalmistamises võtavad mõõtu nelja lapse isa, malbe oleku taha peituv karm poliitik Martin Helme. Skandaalide maaletooja, kollase ajakirjanduse lippu kõrgel hoidev alati särav Kroonika peatoimetaja Krista Lensin. Andekas moelooja, väikese lapse ema ja modellisaatejuhina tuntust kogunud Liisi Eesmaa. Noor isa ja andekas laulja Daniel Levi Viinalass ning saate pesamuna – Tartu Ülikoolis tarkust kogunud, noor seltskonnatäht, näitleja, raadiosaatejuht, blogija ning edukas instagrammer – Brigitte Susanne Hunt! Saatejuht on näitleja ja lavastaja Andres Dvinjaninov.

Brigitte on hetkel üldliider, kas ta suudab hoida ka täna lippu kõrgel? Kolmanda gastronoomialahingu peavad tähed restorani ART Priori köögis, mis kandideerib Silverspoonile elamusrestoranide kategoorias. Tähtede ülesandeks on valmistada eelroaks Kammkarbi cheviche ning pearoaks koha. Kas Brigitte suudab peakokalt välja meelitada maksimumpunktid ning säilitab liidripositsiooni? Ning miks peakokk Liisi roale põrmustavad punktid annab?

Tänases saates tekib ka põnev arutelu Krista Lensini töökoha üle. Brigitte sõnab, et oleks valmis olema Kroonika peatoimetaja. „Kui hästi makstakse, võin ka Kroonikat peatoimetada. Kollast ajakirjandust saab teha vägagi kvaliteetselt,“ kommenteerib neiu.

Seotud lood:

"Tähtede hõbelusikas" täna kell 20.00 TV3s!