VIDEO | Tõehetk! Kas "Klassikokkutuleku" rollidesse said ikka õiged mehed valitud? Tulemus võttis Mait Malmsteni ja Genka sõnatuks

 (21)

Möödunud nädalal jõudis kinodesse Eesti ühe armastatuima komöödiafilmi huumorist pakatav järg “Klassikokkutulek 2: Pulmad ja matused” ning Delfi filmiportaal Kinoveeb koostas sel puhul ühe põneva küsimustiku, mille Publiku palvel läbisid ka Mait Malmsten ja Genka.

Eesti ühe armastatuima kinohiti mustast huumorist pakatav järg “Klassikokkutulek 2: Pulmad ja matused” tõi kinodesse tagasi kolm kooliaegset sõpra, kes on otsustanud korraldada ägeda poissmeesteõhtu, aga satuvad ootamatult hoopis matustele. Unustamatust klassikokkutulekust on omajagu aega möödas ning kolme lustliku sõbra elus puhuvad uued tuuled.

Henry Kõrvits ehk Genka kehastab filmis kuuma rokkstaari Toomast, kes on lõpuks otsustanud naise võtta ja Mait Malmsteni kanda on abieluprobleeme lahendava Mardi roll — kas castingu tiim on teinud ikka head tööd või oleksid pidanud osad jagunema veidi teisiti? Publik selgitas välja, millised “Klassikokkutuleku” mehepojad nad tegelikult on!

Vaata videot! Kinoveebi küsimustiku saad ise läbida SIIN!

PS! Naissoole sõja kuulutanud ja põhimõtteliseks poissmeheks hakanud Andrest kehastav Ago Anderson jäi mel sel korral tabamata.