VIDEOD | Vaata üle, millised olid USA kallimad ja parimad Super Bowli reklaamid

 (1)
VIDEOD | Vaata üle, millised olid USA kallimad ja parimad Super Bowli reklaamid
Foto: Kuvatõmmis

Ööl vastu tänast toimus USAs üks suurimaid rahvast ühendavaid üritusi ehk Ameerika jalgpalli profiliiga NFL-i Super Bowl. Selle suursündmuse ajal tuuakse vaatajateni kõige kallimad ja leidlikumad reklaamid. Vaatame, millised mõned neist olid.

Sarah Jessica Parker reklaamis Stella Artois õlut kehastades oma "Seks ja linna" tegelast. Marek Reinaas tõi selle reklaami näitel "Õhtu" saates välja, et selliste reklaamide hind on nii suur, et ameeriklastele reklaamitakse Super Bowli reklaami enne kui need ilmuvad.

Reklaamis võis näha ka Adam Levine'i, John Legendit ja Chrissy Teigenit, kes reklaamisid mähkmeid. Levine'i ja Legendi beebid olid teinud "jube haisva" kingituse, mille koristamiseks palusid nad teiste isade abi.

Seotud lood:

"Kontori" staar Steve Carell kaitses Pepsi reklaamis joogi au, kui ründas teenindajat, kes küsis, kas Pepsi oleks "okei". Näitleja võrdles seda kõige imelisemate asjadega ja küsis, kas need oleks ka "okeid".

Näitleja Jason Bateman kehastus liftisaatjaks. Tema ülesanne oli viia inimesi just nendesse olukordadesse, kuhu neil minna oli vaja. Kõigist reklaamis näidatud keskkondadest kõige ihaldusväärsem oli Hyundai salong.