Viimane võimalus! Täna viimast korda eetrisse jõudev “Radar” toob ekraanile parimad lood läbi saate ajaloo


Viimane võimalus! Täna viimast korda eetrisse jõudev “Radar” toob ekraanile parimad lood läbi saate ajaloo
Viljar Särekanno

Täna kell 21:00 teeb Kanal 2 uuriva telemagasini „Radar“ viimane episood hoogsa kokkuvõtte kõigist viiest „Radari“ hooajast. Saade on silma paistnud oma eksperimentide poolest. Nii näeme jälle, kuidas saada miljonäriks, olla nädal aega pimedas maa all, tarbida tööl LSD-d ja mis mõju on konnamürgil.

Läbi viie aasta on “Radar” toonud vaatajani teravad intervjuud presidentide, peaministrite, äärmuslaste ja skandaalsete poliitikutega. Vaatajarekordeid ja laia resonantsi ühiskonnas on toonud erisaated Saksa pagulastest, Taavi Rõivase Malaisia-skandaalist, Rootsi kriminaalsest kontingendist ning netist pärisellu voolanud vihkamisest.

Suure lõpusaate eel ei unusta “Radari” peatoimetaja Kärt Anvelt aga kõige tähtsamaid: “Sügav kummardus teile, kallid televaatajad, kes te meiega viis aastat vapralt vastu pidasite.”

“Radari” kutsusid 2014. aastal ellu Urmas Oru, Olle Mirme ja Marii Karell. Aegade jooksul on “Radaris” ajakirjaniku ametit pidanud Hannes Sarv, Jüri Butsakov, Alice Järvet, Raul Ranne, Marii Karell, Robert Kõrvits, Deisi Helemäe-Sarv, Jekaterina Minkova, Eeva Esse, Stass Kuznetsov, Piia Osula, Ege Tamm ja Kärt Anvelt.

Seotud lood:

„Radar“ on Kanal 2s täna kell 21:00, kohe pärast reisisaadet „Meie aasta Iraanis“.