Viimase vindi peal rase Kate Hudson üritab alkoholiga sünnitust esile kutsuda: tooge viskit, mul pole klaasi vajagi!

 (11)
Viimase vindi peal rase Kate Hudson üritab alkoholiga sünnitust esile kutsuda: tooge viskit, mul pole klaasi vajagi!
Foto: Instagram

Kümnetes linateostest mänginud Kate Hudson on vaid loetud nädalate kaugusel kolmanda lapse sünnist, kuid näitlejanna ei jõua ära oodata, millal tähtis päev kohale jõuab. Goldie Hawni tütar naljatas, et järsku oleks abi alkoholist.

Hudson postitas Instagrami video, kus ta räägib kolleegi Reese Witherspooni uuest elulooraamatust, kus on ka mitmeid joogi- ja söögiretsepte. 39-aastane näitlejanna näitas oma jälgijatele mitmeid alkoholi sisaldavaid jooke, mida ta veel nii pea juua ei saa.

"Ma ei suuda isegi rääkida, ma ei suuda kõndida. Reese on mu naaber, nii et too mulle viskit. Sa ei pea isegi seda kruusi tooma," vihjas kaheksandat kuud rase Hudson raamatukaanel olevale serviisile.

"Ma arvan, et väikse shot viskit toob esile sünnituse. Ma loodan, et siin raamatus on ka selle kohta mõni peatükk," naljatas ta Witherspooni raamatu kohta, mis kannab pealkirja "Viski teetassis: Mida õpetas lõunas üleskasvamine mulle elu, armastuse ja küpsiste küpsetamise kohta".

Hudsonil on juba kaks poega: 7-aastane Bingham Hawn ja 14-aastane Ryder Russell. Seekord saab näitlejanna esmakordselt emaks aga tütrele.