Viis on koos: menusaates "Laula mu laulu" hakkavad lõõritama ka Liis Lemsalu ja Karl-Erik Taukar

Kes võiksid need kaks viimast olla?
Viis on koos: menusaates "Laula mu laulu" hakkavad lõõritama ka Liis Lemsalu ja Karl-Erik Taukar
Foto: Kanal 2

Saate "Laula mu laulu" võtted on täies hoos ning järjest selguvad ka avalikkusele saates osalejad. Esimese kahe osalisena kinnitati Ivo Linna ja Laura Remmel ning eelmisel nädalal paljastus ka Eesti esipunkar Villu Tamme osalemine.

Eileõhtuses Kanal 2 „Reporteris" selgus, et oktoobris algavas menusaates „Laula mu laulu" osalevad ka Liis Lemsalu ja Karl-Erik Taukar. "Võin juba etteruttavalt öelda, et tuleb põnev ja üllatusi täis hooaeg," kinnitab Taukar.

Lemsalu sõnul pani neljas hooaeg kõigi osalejate kõhulihased korralikult proovile ning Villi, Ivo ja Taukari suust lendas koguaeg kuldmune. "Oodata on ikka midagi väga-väga vahvat! Mul on nii suur heameel, et peagi on see kõik juba teie silme ees!"


Kõik nad kolivad koos nädalaks Laitse Graniitvillasse, et üheskoos mõnusalt aega veeta ja musitseerida. Igas saates on keegi neist seitsmest muusikust nö päevakangelane, kelle lugusid teised õhtusel kontserdil esitavad - igaüks omal üllataval viisil.

"Laula mu laulu" stardib juba oktoobris ning sel nädalal selguvad veel kaks saates osalevat muusikut. Vaata "Reporteri" videot!