Vinge värk! Coca-Cola Plaza avab uue nüüdisaegse kinosaali Scape

 (1)
Coca-Cola Plaza
Coca-Cola PlazaFoto: Eero Vabamägi

Eesti suurim kino Coca-Cola Plaza avab 8. oktoobril uue nüüdisaegse kinosaali Scape, millest saab Põhjamaade kaasaegseim kinosaal maailmatasemel tehnika ja uuenenud sisustusega.

Forum Cinemase juhi Kristjan Kongo sõnul on saali ümberehitamine väga mahukas ning välja vahetatakse kogu tehnika, sisustus ning heli- ja valgussüsteem.

“Pärast uuendusi on meie kino suurim saal kahtlemata Eesti ja ka Põhjamaade kaasaegseimat filmielamust pakkuv saal,” kommenteeris Kongo. “Oleme saali ümberehitamisel lähtunud klientide mugavusest ning toome Eestisse Scape kontseptsiooniga täiesti uuel tasemel kino kvaliteedi.”

“Scape saali tuleb Eesti, Baltimaade ja isegi Põhjamaade ainus laserprojektor, mis tagab väga kõrgel tasemel värvid ja teravuse. Oluline muudatus puudutab ka helisüsteemi väljavahetamist, mis asendatakse uue põlvkonna Dolby Atmose heliga. Eraldi Scape saali jaoks on loodud ka suurem ekraan ning mugavad ja senisest laiemad kinotoolid,” lausus Forum Cinemase juht.

Coca-Cola Plaza esimene saal on olnud seni taasiseseisvunud Eestis kõige populaarsem kinosaal, kus on näidatud ligi 1000 filmi. “Septembri alguse seisuga oli meie Tallinna kino suurimat saali külastanud üle 3 miljoni inimese. Tegemist on suurima külastajate arvuga kinosaaliga viimastel kümnenditel,” lausus Kongo.