VÕIMAS! Eestlaste lemmik hittsari "Troonide mäng" pääses jälle Guinessi rekordite raamatusse

 (6)
VÕIMAS! Eestlaste lemmik hittsari "Troonide mäng" pääses jälle Guinessi rekordite raamatusse
Foto: Joel Ryan, AP

"Troonide mäng" pääses järjekordselt Guinessi rekordite raamatusse, kuid seekord enam mitte enim Internetist alla laetava sarjana. Seriaali viienda hooaja teine episood purustas draamasarjade maailmarekordi hoopis sellega, et oli korraga eetris 173s eri riigis. Näitlejatar Maisie Williams võttis auhinna vastu.

Tegelast nimega Arya Stark kehastava Williamsi sõnul on tal sarja rekordite raamatusse pääsemise üle hea meel: "Ma ei räägi sellest oma kasuvennale, kes saab raamatu endale igal aastal jõuludeks. Ma ei jõua ta üllatunud nägu ära oodata," vahendab Xpose.

"Troonide mäng" tegi ära krimisarjale C.S.I, mis oli eelnevalt rekordi omanikuks. Teisteks raamatu uuteks tulijateks on poistebänd One Direction, kes krabas endale tervelt kuus auhinda, seal hulgas kõige enim järgitud bänd Twitteris, kõige populaarsem lugu videomängus ja kõige enim järgitud bänd YouTube'is. Ed sheeran saab raamatus koha oma hiti "Thinking Out Loud" eest, millel kulus UK singlite edetabelis esikohale jõudmiseks 19 nädalat.

Värske Guinessi rekordite raamat 2016 jõuab poelettidele 16.septembril!